صفحه ها
دسته
لينکستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 207786
تعداد نوشته ها : 193
تعداد نظرات : 7
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
تحلیل‌گر بنگاه ودبوش‌مورگان در جریان جدیدترین برنامه‌ اختصاصی خود در سایت اینترنتی گیم‌تریلرز اذعان داشت: «با توجه به مذاکراتی که با همکاران متخصص امور سخت‌افزار خود در مؤسسه ودبوش داشتم، قیمت این محصول در زمان عرضه بالغ بر 50 دلار خواهد بود.» وی در ادامه افزود: «بعید می‌دانم قیمت حسگر حرکتی ناتال از 79 دلار بیشتر باشد و قویاً معتقدم این محصول با قیمت 50 دلار در اختیار مصرف‌کنندگان قرار خواهد گرفت.

سیاست کلی مایکروسافت از عرضه این محصول کسب درآمد نخواهد بود، بلکه هدف اصلی آنها این‌ است که همه بازی‌کننده‌ها بتوانند ناتال را تهیه کنند و در کنار آن بتوانند بقیه محصولات خود از جمله کنسول ایکس‌باکس360 را به ‌فروش برسانند.» مسئولان کمپانی مایکروسافت هنوز قیمت مشخصی برای حسگر حرکتی ناتال درنظر نگرفته‌اند اما بر طبق گزارش سرویس خبری ام‌سی‌وی این محصول درزمان عرضه در ماه نوامبر سال جاری میلادی در کشور انگلستان با قیمت 50 پوند به فروش خواهد رسید.

آقای گرین‌برگ، از مدیران ارشد بخش تفریحات و سرگرمی کمپانی مایکروسافت تأیید کرد در جریان نمایشگاه E3 سال جاری میلادی اطلاعات بیشتری در خصوص حسگر حرکتی ناتال در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. همچنین این احتمال وجود دارد که در جریان کنفرانس مایکروسافت از نام اصلی این حسگر حرکتی رونمایی شود.
دسته ها :
پنج شنبه شانزدهم 2 1389
X